USŁUGI DOCIEPLENIOWE I ELEWACYJNE - ADEXBUD

Firma ADEXBUD od lat znana jest na lokalnym rynku jako profesjonalny wykonawca prac dociepleniowych i elewacyjnych. Wraz z materiałami dostępnymi w naszej hurtowni świadczymy dla Państwa kompleksowe usługi remontowo-budowlane. Z największym zaangażowaniem realizujemy zarówno niewielkie zlecenia dla klientów indywidualnych, jak i duże kontrakty pozyskiwane w ramach zamówień publicznych.

Posiadamy własne zestawy rusztowań i profesjonalne narzędzia. Dysponujemy zróżnicowaną flotą transportową od niewielkich samochodów dostawczych, przez ciężarówki z dźwigiem HDS, aż po duże samochody ciężarowe typu TIR. Do dyspozycji naszych klientów jest również zwyżka, znacznie ułatwiająca wiele prac wysokościowych.

Bogate zaplecze i kompleksowa oferta naszej firmy - obejmująca zarówno specjalistyczne wykonawstwo, własne materiały i środki transportu - daje Państwu gwarancję najlepszej ceny oraz niezwykłego komfortu podczas realizacji inwestycji.

Doświadczenie naszych brygad potwierdzają liczne realizacje zarówno na dużych obiektach użyteczności publicznej, jak i prace dla prywatnych inwestorów w całym regionie. Renoma firmy to jednak nie jedyne zabezpieczenie dla naszych klientów. Na realizowane przez siebie usługi udzielamy także pisemnych gwarancji, a fakt, iż jesteśmy stabilną firmą o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku daje Państwu poczucie bezpieczeństwa w przypadku potrzeby dochodzenia usług gwarancyjnych.


KONTAKT W SPRAWIE USŁUG BUDOWLANYCH:

  +48 733 069 069

Zadzwoń i zapytaj o szczegółową wycenę swojej inwestycji.


ZAKRES REALIZOWANYCH USŁUG

DOCIEPLENIA BUDYNKÓW

styropianem lub wełną mineralną. Docieplenia domów jednorodzinnych, bloków mieszkalnych oraz kompleksowe termo-modernizacje budynków użyteczności publicznej.

WYPRAWY

TYNKARSKIE

z tynków cienkowarstwowych: akrylowych, silikatowych, silikonowych, hybrydowych oraz mozaikowych.

REMONTY I MALOWANIE ELEWACJI

wraz z odgrzybianiem i czyszczeniem ścian. Możliwość expresowej realizacji przy pomocy zwyżki.

PRACE  TOWARZYSZĄCE ROBOTOM ELEWACYJNYM

w tym m.in.: montaż orynnowania, instalacji odgromowej, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie okuć blacharskich, montaż parapetów.

DOCIEPLENIA PODDASZY

wełną mineralną wraz z wykończeniem płytami kartonowo-gipsowymi, szpachlowaniem i malowaniem ścian. Docieplenia stropów styropianem wraz z wykonaniem wylewki betonowej.

IZOLACJA PRZECIWWODNA

I DOCIEPLENIA FUNDAMENTÓW

w części pod poziomem gruntu. Odkopanie fundamentów, hydroizolacja powłoką bitumiczną, izolacja termiczna styropianem fundamentowym, wykończenie folią kubełkową. NASZE REALIZACJE - 2016 ROK

Remont "małego budynku" Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach wraz z termomodernizacją"


Adres inwestycji: ul. Wyspaińskiego 1, Kęty

Inwestor: Gmina Kęty

Remont elewacji budynku Samorządowej Placówki Wychowania Przedszkolnego nr 9 w Kętach.

Adres inwestycji: ul. Źwirki i Wigury 33, Kęty

Inwestor: Gmina Kęty


Ocieplenie ścian i stropodachów budynków głównego i administracyjnego Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu

Adres inwestycji: ul. Wysokie Brzegi 4, Oświęcim

Inwestor: Zespół Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu

Ocieplenie i wykończenie tynkarskie  hali biurowo-produkcyjnej w Katowicach

Adres inwestycji: ul. Zbożowa 10, Katowice

Inwestor: Javro 2 Sp. z o.o.